VOORSPEL | doo-bop – Lysah

Wanneer:
03-02-2023 @ 20:00 – 04-02-2023 @ 01:00
2023-02-03T20:00:00+01:00
2023-02-04T01:00:00+01:00
Waar:
Thiemeloods
leemptstraat 34 6512 EN Nijmegen
Kosten:
8,00
Contact:
Lizzy Brusse

Voorspel is Nimma’s nieuwste clubavond in de Thiemeloods waar je niet tot middernacht hoeft te wachten op de beste dj’s maar waar het feest eerder begint. Wel een intiem clubgevoel, geen slaaptekort. De beste selectors brengen je disco, house, funk en alles met een groovy sound. Vroeg komen was nog nooit zo leuk!

Na een bruisende opening afgelopen december, hebben we voor de tweede editie de Rotterdamse doo-bop uitgenodigd. doo-bop’s energieke sets overstijgen iedere vorm van genre en laten je dansen op buitengewone platen waarvan je nog niet wist dat je ze altijd al had willen horen! Zijn obsessie voor vinyl begon op zijn 13e toen hij in Zuid Frankrijk een draagbare platenspeler kocht voor 1 euro. Nu, meer dan 10 jaar later, is doo-bop (zonder hoofdletter) resident bij Operator Radio en murmur en medeoprichter van The Low G Court en Club Bizarre. Zijn wekelijkse speurtocht naar platen leveren hem een unieke platencollectie op die varieert van obscure en minder obscure boogie, jazz-funk en space-disco tot synth-gedreven (proto-)techno, new beat, electro en house.

Lysah, die de avond zal openen, is een relatief nieuw gezicht in de Nijmeegse dance scene. Vorig jaar maakte ze snel naam voor zichzelf met haar aanstekelijke energie en sound. Als resident bij Diskodip en Paak Vinyl is ze inmiddels regelmatig achter de draaitafels te vinden. Achter de schermen is Lysah al langer actief als medeoprichter van SoundLab Nijmegen, waar ze zich inzet voor de ontwikkeling van jong DJ talent. Lysah’s sets kenmerken zich door warme melodieën, verrassende vocals en synthesizers, die ze terugvindt in disco, boogie en elektronische sounds.

3 februari 20:00 – 01:00 (Gratis Early Bird Bubbels! voor 22:00 binnen)

%d bloggers liken dit: